Gülçin ÇETİN

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp 3.sınıf öğrencisiyim. Yazmaya, çiziktirmeye, müziğe ve düşünmeye bağımlı bir bireyim. Tıp fakültesi kulüplerimizden Kayıp Kıvılcım’ın genel başkanlığını yürütüyorum bu sene, geçen sene ise müzik kolunun başındaydım. İTÜ Devlet Konservatuarı yarı zamanlı piyano bölümü mezunuyum. Üç kafadar olarak çıkarmaya başladığımız lokal fanzinimiz Perdesiz’de içerikler üretiyorum. Dağ bisikleti, koşu, basketbol ve crossfit’le de ilgilenmekteyim. Sanatın tenime dokunduğu, musikinin liderlik yaptığı, renklerin gözümüzü şenlendirdiği ortamları ve insanları daha bi’ çok severim!

Hazal SAÇ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Müzikle ilgilenmeyi ve görsel sanatlar özelinde çalışmalar yapmayı seviyorum.

Elif Sema KARA

Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü

Eskişehir Teknik Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Sanata dair her şeyi seviyorum ancak özel olarak çizimle ilgileniyorum. Çocukluğumdan beri resim yapmak en sevdiğim aktivitelerden biri bunun yanında sanat tarihi, tablo incelemeleri ve sinema ile de oldukça ilgiliyim, bu alanlarda araştırmayı seviyorum.

TOP