Eren AKKOÇ

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Tıp kulüplerinden Kayıp Kıvılcım'ın Sinema Kolu'nda görevliyim. Lokal bir fanzin olan Perdesiz'de de yazılar yazıyorum. Edebiyatta ve sinemada dramı, tiyatroda seyirciliği, müzikte trompeti, seyahatte ise gizemli her güzergâhı tercih ederim.

Uğur TUNUR

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Okulumuz bünyesindeki amatör tiyatro topluluğunda yer almaktayım, şu ana kadar bir oyunda sahne aldım, diğer bir oyunda da reji görevi aldım ve bunların yanında tiyatromuzda çeşitli görevlerde bulundum. Amatör olarak iki kısa filmde rol aldım. Yazmayı, izlemeyi, oynamayı, yorumlamayı seviyorum.

Bedirhan ÜNLÜ

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. 5 senedir sinemanın klaketin önü ve arkasına olan ilgimi beslemeye çalışıyorum. Güzel sanatların en soyut olanından en somut olanına kadar derin bir hayranlık duyuyorum. İlerleyen yıllarda bir reji ekibinde olmak gibi küçük, yönetmen olmak kadar da büyük bir hayalim var. Bunlar dışında kitap okumayı, masa oyunlarını, bireysel ve takım sporlarını izlemekten büyük keyif alırım.

Hatice AKYOL

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
TOP