Reyhan BOLAT

Gebze Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü

Gebze Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik 2.sınıf öğrencisiyim. Polonya’da düzenlenen, tasarladıkları roverlarla Mars ve Ay yüzeylerinden esinlenerek oluşturulmuş bir alanda verilen görevleri yerine getirmeyi amaçlamış, European Rover Challenge için hazırlanan GTÜ Rover Takımına ait bilim araştırmalarını gerçekleştirmekteyim. Akademik çalışmalarıma yoğunluk verdiğim yaşantıma kök salmış olan bitkilerimle birlikte, birbirinden farklı deneyimler yaşamak için her zaman hazırız.

Alparslan ÖZTÜRK

Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü

Fizik bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Bilime, spesifik olarak da Astrofizik alanına ve de fantezi edebiyatına ilgi duyuyorum ve halihazırda kendi fantastik evrenimi yaratıyorum.

Doğa EROL

İzmir Bakırçay Üniversitesi Tıp Fakültesi

İzmir Bakırçay Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. Tıp Öğrencileri Birliği bünyesinde ulusal ve uluslararası boyutta savunuculuk ve İnsan Hakları projelerinde ve “Exchange” ile ilgilenen ekiplerde yer aldım. Tıbbın diğer alanlarla da iç içe olduğunu düşündüğüm için özellikle etik, psikoloji, fizik gibi alanlara da ilgi duyuyorum. Alanım dışında ise yeni bir dil ve kültür öğrenmeyi seviyorum ve müzikle ilgileniyorum. İzmir Bakırçay Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. Tıp Öğrencileri Birliği bünyesinde ulusal ve uluslararası boyutta savunuculuk ve İnsan Hakları projelerinde ve “Exchange” ile ilgilenen ekiplerde yer aldım. Tıbbın diğer alanlarla da iç içe olduğunu düşündüğüm için özellikle etik, psikoloji, fizik gibi alanlara da ilgi duyuyorum. Alanım dışında ise yeni bir dil ve kültür öğrenmeyi seviyorum ve müzikle ilgileniyorum.

TOP